menusearch
sohacompany.com

دیدار و گفتگو ابوالقاسم سیف الهی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری استان با علی بیگ زاده، مدیر کل استاندارد

پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
(0)
(0)
دیدار و گفتگو ابوالقاسم سیف الهی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری استان با علی بیگ زاده، مدیر کل استاندارد
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کرمان، ابوالقاسم سیف الهی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با علی بیگ زاده، مدیر کل استاندارد در اداره کل استاندارد دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار ابتدا علی بیگ زاده، مدیر کل استاندارد، همدلی و هم افزایی با سایر دستگاهها برای تلاش در جهت استاندارد سازی و ایمنی و سلامت جامعه را ضروری دانست . مدیر کل استاندارد با ارائه گزارشی از رویکردها، سیاست ها و عملکرد اداره کل در افق تحول نظام استاندارد سازی کشور و استقرار رویکرد نوین اظهار داشت : این اقدامات  در راستای ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی منجر به تقویت تولید داخلی،  افزایش رضایتمندی ، توسعه صادرات ، ارائه خدمات به مردم خواهد بود. وی گفت : استاندارد سازی محصولات تولید شده در استان، تدوین استانداردهای ملی، نظارت بر اجرای استاندارد، پژوهش و تحقیقات، آزمون های اصالت سنجی و کیفیت از جمله وظایف این اداره کل در خصوص ایمنی محصولات تولید داخل می باشد .علی بیگ زاده تاکید کرد، با توجه به اینکه بیش از یک دهه از تولید خودروهای با مخازن گاز سوز  می گذرد و هر گونه نقص در سیستم سوخت رسانی صدمات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت  افزود، اجرای طرح معاینه فنی و تست مخازن سوخت خودروهای دوگانه سوز به منظور اطمینان از عملکرد مخازن سوخت  ضرورت دارد .

بیگ زاده همچنین در مورد وسایل توزین وسنجش گفت: وسایل توزین و سنجش دست کم یکبار در سال مورد آزمون دقت و صحت عملکرد قرار می گیرد و در خصوص واحدهای صنفی عرضه کننده فلزات گرانبها نظیر طلا و نقره اجرای آزمون به دلیل حساسیت بالا بصورت ویژه انجام می شود. بیگ زاده در ادامه تاکید کرد : بازرسی فنی از آسانسورهای اماکن عمومی ، دولتی و  خصوصی با جدیت و حساسیت ویژه دنبال می شود .

معاون امور عمرانی استانداری ضمن تشکر گفت : اقدامات خوبی در اداره کل استاندارد استان صورت گرفته است . ایشان اظهار داشت : در اقتصاد فرامرزی کیفیت محصولات و خدمات جایگاه ویژه ای دارد و سازمان ملی استاندارد ایران باید در تدوین استانداردهای ملی به مقوله کیفیت اهمیت ویژه ای بدهد . وی با اشاره به لزوم اطمینان جامعه به نشان استاندارد افزود : لازم است بر اعتبار این نشان که نشان کیفیت، سلامت ، ایمنی است افزوده شود . سیف الهی گفت استاندارد سازی محصولات تولید شده در استان از اهمیت بالایی برخوردار است، بخصوص استاندارد مصالح ساختمانی که در پروژه ها و ساخت و سازها به کار می رود . ایشان در ادامه افزودند با توجه به اهمیت استاندارد سازی مصالح ساختمانی مهندسان ناظر باید در استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد شده دقت داشته و از استفاده هر گونه مصالح ساختمانی غیر استاندارد جلوگیری به عمل آورند. معاون امور عمرانی استانداری در این جلسه گفت : علامت استاندارد مورد اعتماد مردم است و مردم باید با مشاهده نشان استاندارد با اعتماد محصول را خریداری نمایند.

در پایان این دیدار استفاده از کلیه ظرفیت ها و بستر سازی مطلوب تر برای حداکثر استفاده از امکانات و توانمندی های کارشناسان استان در استاندارد سازی و کنترل محصولات موجود در بازار تاکید گردید .

 
بیشتر
 
 
گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.