menusearch
sohacompany.com

OHSAS18001:2007

(0)
(0)
OHSAS18001:2007

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی بر مبنای استاندارد OHSAS18001:2007، شرایط و عواملی که بر روی سلامتی و آسایش کارکنان، کارگران موقت، کارکنان پیمانکار، بازدیدکنندگان و  هرفرد دیگری درمحیط کار تاثیر بگذارد را شناسایی می‌کند .این گونه شرایط و عوامل برای هرسازمانی با توجه به ماهیت فعالیت های سازمان متفاوت است بایستی توجه داشت که شناخت این عوامل و شرایط در یک سازمان از مهمترین فعالیت های استقرار این سیستم در یک سازمان است .
در حقیقت با استقرار این استاندارد در سازمان، کلیه خطرات ناشی از ایمنی و بهداشت شغلی را شناسایی  کرده و آنها را تحت کنترل قرارداده و با اقدامات موثر و اثر بخش آنها را حذف کند و یا کاهش دهد .

دلایل نیاز به استقرار سیستم :
- شناسایی شرایط مخاطره آمیز فعالیت های سازمان .
- ارزیابی میزان ریسک ناشی از اجرای فعالیت ها مرتبط با محصولات و خدمات .
- میزان ریسک مرتبط با مخاطرات را به نحوی کاهش دهد که برای  سازمان قابل تحمل باشد .
- از اعمال و رعایت قوانین مرتبط موجود اطمینان حاصل می‌نماید .
- اهداف خود را در ارتباط با ایمنی و بهداشت شغلی تعیین می‌نماید .
- فعالیت های کنترلی و نظارتی خود را بطور موثر به اجرا درآورد .
- ایجاد آمادگی های لازم را دربرخورد با شرایط اضطراری .
- میزان آگاهی و اطلاع کارکنان را بطور نظام یافته ( سیستماتیک ) افزایش می‌دهد .
شما می‌توانید در صورت نیاز به پیاده سازی ،آموزش و اجرای این استاندارد و اخذ گواهینامه مربوطه فرم دریافت خدمات را تکمیل فرمایید.کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پیگیری درخواست شما را انجام خواهند داد.

جهت دریافت خدمات مشاوره و اخذ گواهینامه اینجا کلیک کنید

 

گواهی نامه ایمنی و بهداشت، گواهی نامه ایمنی، گواهی نامه OHSAS، مدرک OHSAS، گواهینامه 18001، مدرک OHSAS18001، مشاوره Ohsas 18001، استاندارد 18001، استاندارد Ohsas، قیمت گواهینامه Ohsas 18001، گواهینامه Ohsas 18001 در بهترین زمان ممکن، Ohsas 18001 چیست؟، اخذ Ohsas 18001، اخذ استاندارد بهداشت و ایمنی، گواهی نامه Hse، گواهی نامهHSE